ÖVRIGT / Speglar / Spegel 12099465
*
nr 1209 9465
Spegel
126x55
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 oktober 2018
kl 20:48:16
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/10 20:33:24
1
1.000 kr
8/10 19:51:30
2
1.300 kr
8/10 20:25:13
3
1.200 kr
8/10 20:25:13
2
1.300 kr (Budbetjänt)
8/10 20:36:13
4
1.500 kr
8/10 20:37:58
2
1.500 kr
8/10 20:37:58
4
1.500 kr (Budbetjänt)
8/10 20:38:46
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:05
-
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:45
-
5029 Spegel
höjd: 80cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:21
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:58
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1209 9465
Spegel
126x55
Utrop: | 1.500 kr |
---|---|
Såld: | 1.600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 oktober 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/10 20:33:24 | 1 | 1.000 kr |
8/10 19:51:30 | 2 | 1.300 kr |
8/10 20:25:13 | 3 | 1.200 kr |
8/10 20:25:13 | 2 | 1.300 kr (Budbetjänt) |
8/10 20:36:13 | 4 | 1.500 kr |
8/10 20:37:58 | 2 | 1.500 kr |
8/10 20:37:58 | 4 | 1.500 kr (Budbetjänt) |
8/10 20:38:46 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:05 -
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:45 -
5029 Spegel
höjd: 80cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:21 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:58